LİFE STYLE ÇEKİMLERİ

Life Style fotoğraf çekimi –  tasarımcı dekoru, özenle seçilmiş bir görünüm, mükemmel rötuşlu bir cilt ve kar beyazı bir gülümsemeye sahip bir stüdyo ile ilgili değildir. Bu bir dergi fotoğraf çekimi değil.

Life Style fotoğraf çekimi hayatla ilgilidir. Ve hayatta, yüzümüz ve yüzümüzde yulaf lapası bulaşmış ve üzüntülerin gözyaşları ve hatta çürükler, çizikler ve – tanrım! – sivilce. Pazar günü geç kahvaltılar, uzun yürüyüşler, salıncaklar, karton bardaklarda kahve ve çikolata lekeli eller, öpücükler, kahkahalar ve günlük hayatımızı oluşturan tüm mucizeler var hayatınızda.

Life Style  fotoğraf çekimi aslında bir tür röportajdır. Hikayelerinizi – aile ve daha fazlasını – daha eksiksiz hale getiren bir üretim ve raporlama karışımı. Yaşam tarzı doğallık, sadelik ve samimi duygulardır. Ve fotoğrafçı bu duyguları yakalar.

Life Style  fotoğraf çekimleri dikkatli bir hazırlık ve özel koşullar gerektirmez. Sınır yok. Evde, işyerinde (yetkililer izin verirse), parkta yürürken, mağazada en güzel elbiseyi denerken (güzellik Julia Roberts’ın imajını denemek isterseniz ne olur?) Fotoğraflarınızı çekebiliriz, Aile yemeği hazırlamak ve gece okumak için.

İnsanların poz vermediği, yaşadığı bu fotoğraflar.
Bu fotoğraflarda hayat parçaları var.
Yılın herhangi bir gününü seçin - beni arayın, paha biçilmez anıları saklayın.

Biz fotoğraf çekmiyoruz, sizlere anılarınızı bırakıyoruz...